Sereno-Apartments.pl | ul. Szewska 4, 31-009 Kraków | +48 601 822 722, +48 12 422 00 00 | recepcja@smartsleep.pl

O Sereno Apartments

W czteropiętrowej modernistycznej kamienicy, znajdującej się na małej, cichej ulicy nieopodal Rynku, oddajemy do Państwa dyspozycji gustownie urządzone, przestronne pokoje o nowoczesnym designie, łączącym eko-trendy z klimatem zabytkowego miasta.

Zamiast typowych, hotelowych wnętrz proponujemy oryginalne łóżka z palet, drewniane stoliczki ze skrzynek na jabłka, dębowe parkiety i zabytkowe piece kaflowe, które świetnie oddają atmosferę poprzedniego stulecia. Zamiast tradycyjnych beżów i brązów elegancka biel, czerń i szarość połączona z kolorowymi detalami.

W każdym pokoju znajdą Państwo zestaw ‚napijmy się we dwoje’, ciepły koc i miękką pościel. Apartamenty z niezależnym wejściem posiadają aneks kuchenny z lodówką, kuchenką i podstawowymi naczyniami. Słoneczne pokoje usytuowane od południa zapewniają mnóstwo światła, te od północy przyjemny chłód letnią porą.

W sąsiedztwie, w czasach okupacji mieszkał sam Oskar Schindler, który w pogodne dni przesiadywał na Plantach znajdujących się ulicę dalej.
Najważniejsze zabytki, najlepsze restauracje, modne kluby i przytulne kawiarnie położone są w odległości krótkiego spaceru. Niecały kilometr dzieli apartamenty od dworca kolejowego.

Nasi recepcjoniści z przyjemnością pomogą zorganizować czas. Doradzą co zobaczyć, gdzie zjeść i jak poruszać się po mieście. Zdradzą miejscowe sekrety i ciekawostki, ułatwią wyjazd do Auschwitz, Wieliczki czy Zakopanego.